No reviews yet Write Review Ask Questions
  • SKU: 188484
  • UPC: 193212045300
  • MPN: RACEBLK26
  • Width: 9.00 (in)
  • Height: 2.50 (in)
  • Depth: 39.50 (in)
In Stock & Ready To Ship!
Current Stock:Only left: 2
Description
Retay USA RACEBLK26 Ace Type R 12 Gauge Semi-Auto 3.50" 3- 2.75" Shells 26" Overall Extra Black Vent Rib Barrel, Drilled & Tapped Receiver, Adj Shim Synthetic Stock